logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Collegium Da Vinci partnerem II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017
07-03-2017 | Napisał: cabrio

Collegium Da Vinci partnerem II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017

Z radością informujemy, że jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Poznaniu Collegium Da Vinci została oficjalnym partnerem drugiej edycji Zlotu. Dzięki tej współpracy mamy ogromne wsparcie grupy projektowej, która zajęła się organizacją atrakcji podczas „Rajdu Pełnego Tajemnic”. Cieszymy się, że mogą oni zdobywać nowe doświadczenia, dzięki pracy przy naszym projekcie!

Collegium Da Vinci od 20 lat działa na polskim rynku edukacyjnym i w tym okresie stała się jedną z wiodących szkół wyższych w Wielkopolsce. W tworzeniu programu studiów uczelnię wspierają takie firmy i instytucje jak m.in. IBM, Microsoft, REFA, International Coach Federation, Brand24, Komputronik, NHTV Breda University of Applied Sciences, park technologiczny YouNick, 3R Studio. CDV współpracuje łącznie z ponad 100 partnerami oraz 15 zagranicznymi uczelniami.

CDV to miejsce, w którym studenci z ciekawości i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Zarówno studenci, absolwenci, jak i pracownicy to osoby nie tylko ciekawe świata, ale także pełne pasji w odkrywaniu nowych rzeczy, w pozytywny sposób wpływające na swoje otoczenie.


powrót

Partnerzy