logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Zdrowe pobudzenie na długie podróże, czyli Etno Cafe partnerem II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017
23-01-2017 | Napisał: cabrio

Zdrowe pobudzenie na długie podróże, czyli Etno Cafe partnerem II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017

Miło nam poinformować, że o poziom energii podczas II edycji Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017 zadba nasz partner ETNO CAFE! 
 
 
Marka ETNO CAFE to powrót do korzeni, do dbałości o produkt od początku do końca procesu. Marka oferuje wysokojakościowe kawy oraz stylowe, ręcznie robione akcesoria. ETNO CAFE z pasją wyszukuje najcenniejsze aromaty z Rwandy, Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei czy Gwatemali. 
Rzemieślniczo wypalane we wrocławskiej palarni, wysokojakościowe ziarna, dedykowane pod alternatywne metody parzenia oraz espresso. Krótkie, limitowane serie kaw przeprowadzą kawowych zaparzeńców przez unikalny smak pochodzący z najlepiej wyselekcjonowanych ziaren kawowca.
ETNO CAFE posiada w swojej ofercie absolutny hit! Pyszną i naturalną alternatywę dla napojów energetycznych -Cold Brew Coffee. Jest to butelkowana kawa, mecerowana na zimno – prawdziwa bomba antyoksydantowi! Patrząc na kategorie, Cold Brew najbliżej do kawy mrożonej, jednak sposób produkcji obu rodzajów jest zupełnie inny. Kawa mrożona to wystudzona kawa z ekspresu, Cold Brew to zalana zimną wodą świeżo zmielona kawa, która maceruje się przez co najmniej 12 godzin. Co w smaku daje delikatniejszą kawę o większej zawartości kofeiny.
Produktów marki ETNO CAFE spróbujecie już w pierwszy weekend sierpnia a jeśli nie możecie się doczekać to zapraszamy do sklepu online www.sklep.etnocafe.pl lub kawiarni w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu, Warszawie lub Szczecinie www.etnocafe.pl/kawiarnieetnocafe
 

powrót

Partnerzy