logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Ruszyła sprzedaż biletów na II Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND 2017!
29-11-2016 | Napisał: cabrio

Ruszyła sprzedaż biletów na II Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND 2017!

Z ogromną radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że uruchomiliśmy sprzedaż pakietów startowych na drugą edycję Zlotu! Zachęcamy do zaplanowania tego wakacyjnego weekendu już teraz, ponieważ ceny FIRST MINUTE obowiązują tylko do końca stycznia! Zachęcamy również  do zakupu  biletów  na  imprezę  integracyjną,  gdyż  dostępnych jest  tylko  55  podwójnych  zaproszeń. Jednocześnie informujemy, że impreza w Olandii jest odrębnym elementem II MZC.

Tegoroczny zlot zostanie poprzedzony piątkową imprezą integrującą dla kierowców cabrioletów, która odbędzie się w malowniczej Olandii, która została partnerem Cabrio Poland. W sobotni poranek rozpocznie się Rajd Pełen Tajemnic, podczas którego uczestnicy będą mieli do pokonania malowniczą trasę prowadzącą po najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych zakątkach Wielkopolski. Czekać będzie na nich wiele zagadkowych atrakcji.
 
Finał rajdu odbędzie się w Gnieźnie, które niezmiennie pozostaje stolicą Cabrio. Na gnieźnieńskim stadionie, na który wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny, przygotowano wiele atrakcji. Wystawcy zaprezentują swoje marki w zadaszonej Strefie Expo Cabrio 2017, urządzonej w nowoczesnym stylu. Wieczór uświetni koncert polskich gwiazd estrady. W niedzielę punktualnie o 12:00 bity będzie rekord w ilości aut równocześnie otwierających dachy w rytm przebojów ACDC. Następnie wszystkie samochody wyruszą na barwną paradę cabrioletów ulicami Gniezna.
 
Serdecznie zapraszam do udziału w II MZC 2017.
 
Mamy nadzieję, że będziecie z nami;) 
 

powrót

Partnerzy