logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Olandia – tu wszystko się zacznie…
04-11-2016 | Napisał: cabrio

Olandia – tu wszystko się zacznie…

Z radością informujemy, że tegoroczny rajd rozpoczniemy w malowniczej Olandii, która została partnerem II edycji Zlotu Cabrio 2017! 

Olandia to miejsce, gdzie obcowanie z naturą jest niewymuszoną, jedyną w swoim rodzaju przyjemnością. Usytuowana nad jeziorem, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, w Krainie 100 Jezior oraz w otulinie Puszczy Noteckiej, Olandiia to wyjątkowe miejsce o ciekawej historii sięgającej XVIII wieku. Kiedyś rezydencja prywatna, dziś wspaniały obiekt turystyczny z wieloma atrakcjami. To jedyny hotel w Polsce, na terenie którego zobaczyć można 160 letni wiatrak typu Holender czy Skansen Minatur Olenderskich. 
 
Olandia to idealne miejsce na romantyczny wypad we dwoje. Relaksacyjne zabiegi SPA, romantyczne spacery po krainie 100 jezior, wspólne wycieczki rowerowe czy też konne, przejażdżki bryczką...to tylko niektóre z atrakcji z których można tutaj skorzystać. Nudzić nie będą się tutaj również najmłodsi goście z uwagi na liczne atrakcje, takie jak: mini zoo, plac zabaw czy przejażdżki na kucyku. Ponadto jest to piękne miejsce na bajkowe śluby i wesela, ale także spotkania integracyjne czy też konferencje.
 

powrót

Partnerzy