logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Nagroda wędruje do…
20-07-2016 | Napisał: cabrio

Nagroda wędruje do…

Kilkanaście kategorii, niesamowite nagrody i emocje niczym z gali rozdania Oscarów – przygotujcie się, początek sierpnia dla fanów cabrio zapowiada się gorąco! 

Jesteś właścicielem najstarszego auta na zlocie? A może przebyłeś największą liczbę kilometrów, żeby się z nami spotkać? Twoje auto jest jednym z najlepiej utrzymanych aut na zlocie? Dobrze się składa! Masz szansę zostać właścicielem jednej z nagród w wielu kategoriach, w tym m.in. Auto Publiczności.
 
Nagroda Publiczności przyznana zostanie na podstawie wyników głosowania przeprowadzonego na fanpage’u Cabrio Poland, rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 6 sierpnia. Śledźcie nas na bieżąco, wkrótce regulamin oraz więcej informacji na temat konkursu. Pozostałe nagrody zostaną przyznane przez komisję składającą się z organizatorów zlotu.
 
Wśród sponsorów znalazły się marki Plak, Sonax, Yanosik oraz firma Duda-Cars S.A. Autoryzowany dealer Mercedes-Benz, a także Cabrio Pietryga – najwyższej jakości akcesoria do aut typu Cabrio.
 
Dzięki nagrodom, ufundowanym przez naszych sponsorów, Twój kabriolet będzie wyglądał rewelacyjnie, a Ty odkryjesz komfort jazdy na nowo! 

powrót

Partnerzy