logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Jak w dawnym, amerykańskim filmie!
14-07-2016 | Napisał: cabrio

Jak w dawnym, amerykańskim filmie!

Wielki ekran, a przed nim dziesiątki aut z opuszczonymi dachami. Tak, to właśnie nasze kino samochodowe! 

Wielki ekran, a przed nim dziesiątki aut z opuszczonymi dachami. Tak, to właśnie nasze kino samochodowe! Przygotowaliśmy dla was przegląd reklam z cabrio w roli głównej, ale przypominamy, że nie tylko one stanowią jedyny element pokazu. Wyświetlone zostaną również filmy nadesłane przez Was w ramach konkursu „Otwarci na świat”. To już ostatnie dni, aby wysłać swoje zgłoszenie. Nie zwlekaj!
 
Plenerowe kino będzie jednym z najważniejszych elementów Zlotu Cabrio Poland zwieńczającym pierwszy dzień wydarzenia. Pokaz rozpocznie się o godzinie 21:30 na terenie Stadionu „Mieszko”. Ekipy cabrio poproszone zostaną o ustawienie samochodów w sposób umożliwiający oglądanie pokazu z perspektywy samochodu. Przed ekranem znajdzie się też prawie 200 leżaków, dla wszystkich tych, którzy będą chcieli usiąść wygodnie w pierwszym rzędzie.
 
Kino będzie przeglądem najlepszych reklamy cabrio różnych marek samochodowych. Organizatorzy zadbali, aby były to filmy, które każdy miłośnik cabrio znać powinien! Znalazło się wśród nich sporo „perełek” – począwszy od spotów reklamowych z lat 60. aż do czasów współczesnych. Podczas pokazu przewidziana jest też pewna niespodzianka.
 
W trakcie kina samochodowego wyświetlone zostaną także filmy, przygotowane, nakręcone i przesłane wcześniej do organizatora przez uczestników Zlotu w ramach konkursu „Otwarci na świat”. Na twórcę najlepszego z filmów komercyjnych z cabrio w roli głównej czeka wyjątkowa nagroda. W jury zasiądą wszyscy uczestnicy Zlotu, którzy swoją (głośną) aprobatą wyłonią zwycięzcę.
 
Filmy konkursowe można przesyłać do dnia 17.07 na adres biuro@cabiopoland.com. Powinny mieć one jeden z wymienionych formatów: MP4, AVI lub MOV, a maksymalna długość nagrania nie może przekraczać 3 minut. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.
 
Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!

powrót

Partnerzy