logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Kulinarne specjały z różnych stron świata, czyli pierwszy Festiwal Food Trucków w Gnieźnie!
11-07-2016 | Napisał: cabrio

Kulinarne specjały z różnych stron świata, czyli pierwszy Festiwal Food Trucków w Gnieźnie!

Festiwal Food Trucków, który odbędzie się 6. i 7. sierpnia 2016 roku na Stadionie Miejskim „Mieszko” w Gnieźnie, to jedna z głównych atrakcji I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland. Zapowiada się prawdziwa gratka dla wielbicieli pysznego jedzenia, podawanego w niecodzienny sposób.

Festiwal to otwarte wydarzenie, dlatego zarówno odwiedzający, jak i uczestnicy Zlotu będą mieli okazję rozsmakować się w specjałach serwowanych przez Food Trucki, które przybędą m.in.: z Wrocławia, Poznania, Łodzi oraz Warszawy. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie: amerykańskie burgery, meksykańskie tortille, naturalne pierogi, czy tradycyjne zapiekanki – to tylko początek apetycznego menu tego wydarzenia. Nie zabraknie również pyszności dla wielbicieli słodyczy, czy sympatyków kuchni wegańskiej.
 
Smakowite dania serwować będą: Bobby Burger, Street Menu, Gorące Kawałki, Fabryka Frytek, Hussar Coffee, Mafiosso Food Truck, CHAPS zapiekanki, UNICO Food Truck, Pasibus, TACO LIBRE, Pan Kasztan, Shakewave Truck oraz Royal Sweets. Niewykluczone, że lista powiększy się jeszcze o dodatkowe niespodzianki.
Zachęcamy do zapoznania się ze stronami Food Trucków, które znajdziecie w opisie oficjalnego wydarzenia na portalu Facebook: http://www.facebook.com/events/1212412902105287. Pod tym adresem będziemy też na bieżąco informować o szczegółach dotyczących eventu.
 
Festiwal Food Trucków rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia o godzinie 15:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych oraz przez cały następny dzień (7 sierpnia).
 
Zaostrzajcie już Wasze apetyty, gdyż bez wątpienia będzie przepysznie!

powrót

Partnerzy