logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Gotowi na jazdę próbną z Duda-Cars?
29-06-2016 | Napisał: cabrio

Gotowi na jazdę próbną z Duda-Cars?

Myślisz o kupnie nowego Mercedesa z otwartym dachem? Podczas Cabrio Poland 2016 będziesz miał okazję odbyć bezpłatną jazdę próbną!

Duda-Cars S.A.  Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz z oddziałami w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, zorganizuje jazdę próbną podczas I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016. Salon zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych - nowych i używanych. Dostępne są w nim modele seryjne wszystkich typoszeregów limuzyn, kombi, coupé, kabrioletów, roadsterów, off-roaderów i vanów. W ofercie znajduje się również bogata paleta rodzinnych samochodów kempingowych oraz samochodów dostawczych.
 
Na uczestników wydarzenia czekać będą 4 modele Mercedesa: S 500 Cabrio, SL 500, SLC 300 oraz E 400/500 Cabrio. Jazda próbna będzie doskonałą okazją do poznania wnętrza auta i rozmieszczenia poszczególnych elementów. O pojemność silnika, moc, przyśpieszenie, czy zużycie paliwa zapytasz pracownika salonu Duda-Cars. Średni czas trwania jazdy testowej wynosi ok. 20 minut. Jeżeli w tym czasie nie zdążysz przetestować samochodu w różnych warunkach i na różnych nawierzchniach, poproś o przedłużenie czasu testowania auta lub umów się na kolejną jazdę próbną. Zapewnij sprzedawcę, że po kolejnej jeździe próbnej Twoja decyzja o zakupie samochodu będzie wiążąca.
 
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Duda-Cars S.A.: http://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
 
 
 

powrót

Partnerzy