logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

I Międzynarodowy Zlot Cabrio w Gnieźnie
15-02-2016 | Napisał: admin

I Międzynarodowy Zlot Cabrio w Gnieźnie

Tegoroczna oferta atrakcji miasta Gniezno poszerzona została o wydarzenie nietuzinkowe, które z pewnością na długo zapisze się w historii motoryzacji. Już 6. sierpnia wszyscy fani, a także początkujący fascynaci samochodów niczym z amerykańskiego snu, będą mogli wziąć udział w imprezie, która swój finał będzie mieć w jednym z miast Wielkopolski.
Zlot Fanów Cabrio, który planowany jest na 6.-7. sierpnia, rozgrywać będzie się w samym sercu Gniezna na terenie Stadionu Miejskiego Mieszko mieszczącego się przy ul. Strumykowej 8.  Dla wizytujących Zlot oraz aktywnych uczestników przewidzianych zostało szereg atrakcji, w tym m.in. pokazy samochodów oraz wystawców w strefie Expo Cabrio, Rajd "1050" szlakiem pierwszych Piastów z Stadionu Miejskiego m.in. przez Ostrów Lednicki, Pobiedziska, Grzybowo. W czasie tej dwudniowej imprezy zostanie podjęta wspólna próba bicia Rekordu Guinnessa, a dla fanów motoryzacji, którzy wcześniej nakręcą krótki spot reklamowy z cabrio w roli głównej Organizatorzy przewidzieli nagrodę, którą zwycięskiemu spotowi w ramach Przeglądu filmów cabrio, przydzielą uczestnicy Zlotu.
 
Organizatorzy akcji, zapytani o idee eventu oraz motywacje wyboru Wielkopolski jako miejsca docelowego, odpowiadają - Pragniemy zrobić coś nietuzinkowego, co wpisze się na stałe w mapę imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wielkopolska to region, z którego pochodzimy, chcemy przy okazji organizacji tej imprezy wskazać na walory regionu nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. - mówi Arkadiusz Szczepański, Prezes agencji Commercial Communications. Ekipa fanów kabrioletów zagrzewa się w boksach. Już po kilku dniach oficjalny fanpage Cabrio Poland został zasypany pozytywnymi komentarzami zainteresowanych, a ich przyłączenie się do eventu poparte kciukiem w górze.
 
Międzynarodowy charakter imprezy wskazuje na przełamywanie granic i atrakcyjność Polski jako regionu interesującego pod względem kulturowym, krajobrazowym, a zwłaszcza rozrywkowym. Do tej pory wśród zainteresowanych czynnym udziałem w Zlocie jest przeszło 100 ekip cabrio, które pragną zaprezentować swoje pojazdy i razem z Organizatorami pobić Rekord Guinnessa na największą ilość samochodów Cabrio zgromadzonych w jednym miejscu.
 
Głównym Organizatorem imprezy jest agencja Commercial Communications. Partnerem strategicznym IMZC Cabrio Poland 2016 zostało Miasto Gniezno. I Międzynarodowemu Zjazdowi Cabrio przysługuje hasło: Cabrio let me be free! Jeśli nie masz pomysłu na tegoroczne wakacje, warto wpisać tę imprezę do kalendarza, nawet jeśli nie posiadasz własnego kabrioletu.
 
 

powrót

Partnerzy