logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Przyjdź z psem na Cabrio Poland
27-06-2016 | Napisał: cabrio

Przyjdź z psem na Cabrio Poland

Na Cabrio Poland zapraszamy całe rodziny: dorosłych, dzieci, a także psy! Wraz z marką Butcher’s Polska przygotujemy specjalną strefę dla naszych pupili.
Butcher’s Pet Care to brytyjski producent bezglutenowej karmy dla psów i kotów. Marka skupia się na zdrowotnych aspektach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zachęca do zabaw z psem, co ma również pozytywny wpływ na kondycję fizyczną właściciela, który wychodzi z psem na dłuższe i bardziej intensywne spacery. Butcher’s biorąc udział w I Międzynarodowym Zlocie Cabrio Poland 2016, chce pokazać, że pies to pełnoprawny członek rodziny angażujący się w jej życie.
 
Mamy wiele pomysłów na zabawy na świeżym powietrzu dla czworonogów, które w pierwszy weekend sierpnia pojawią się na Stadionie Miejskim przy ul. Strumykowej 8. Na każdego z nich będzie czekała miska pełna pysznej i zdrowej karmy oraz świeża woda, o której nie możemy zapominać w upalne dni.
 
Przyłączamy się do apelu marki Butcher’s o niepozostawianie zwierząt w nasłonecznionym samochodzie. W upalny dzień temperatura wewnątrz auta bardzo szybko wzrasta, nawet do zabójczych dla psa 70˚C. Pupil może wtedy przegrzać się lub dostać udaru cieplnego.
 
Więcej na temat partnera zlotu przeczytacie na stronie: http://www.butcherspetcare.pl/start oraz na fanpage’u: https://www.facebook.com/DobrzeNamZeSoba/

powrót

Partnerzy