logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Cabrio Beer - jasne, że zlotowe!
24-06-2016 | Napisał: cabrio

Cabrio Beer - jasne, że zlotowe!

Piękne auta z otwartymi dachami, moc atrakcji i słoneczna aura - pierwszy weekend sierpnia będzie doskonałą okazją do odpoczynku i integracji z fanami motoryzacji. Na wakacyjnym zlocie nie może zabraknąć złocistego trunku – jedynego w swoim rodzaju Cabrio Beer.

Specjalnie na I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 Browar Baba Jaga uwarzył piwo z limitowanej edycji. Baba Jaga to browar kontraktowy, który od 2015 roku z powodzeniem łączy gusta i style piwne. Jego założycielami są Panowie: Jarosław Danielak, Grzegorz Jóźwiak i Tomasz Schutz. Browar uwarzył swoje pierwsze piwo w Browarze Rzemieślniczym Jan Olbracht, a był to trunek w stylu session India pale ale. Przewrotna misja założycieli brzmi: wabić zapachem chmielu dużo Beer Geek`ów do piekarnika w chatce na kurzej stopce.
 
Smakosze piwa muszą spróbować Cabrio Beer w stylu American Pilsner (4,2%). Jest to piwo dolnej fermentacji, lekkie i orzeźwiające. W aromacie pojawiają się delikatne nuty grejpfrutowe i cytrusowe pochodzące od chmielu Cascade. W smaku pełne, lekko słodowe, z goryczką na średnim poziomie. Tak właśnie smakuje lato!
 
Na uwagę zasługuje design etykiety, która już na pierwszy rzut oka kojarzy się ze zlotem Cabrio Poland. Dominującym kolorem jest oczywiście żółty. W centralnym punkcie znajduje się kabriolet z otwartym dachem, który widnieje również na plakacie zlotu. Obok znajduje się kontur Wielkopolski z zaznaczonym Gnieznem.
 
Chcecie lepiej poznać Babę Jagę? Zajrzyjcie koniecznie na fanpage browaru: https://facebook.com/browarbabajaga

powrót

Partnerzy