logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Kobieca strona cabrio
19-05-2016 | Napisał: cabrio

Kobieca strona cabrio

Kobieta i auto to dobre połączenie, ale kobieta i cabrio to najlepsza opcja z możliwych! Postanowiliśmy nacieszyć oczy wszystkich kierowców, organizując konkurs Wielkopolska Miss Cabrio Poland 2016. 25 pięknych uczestniczek czeka na Wasze głosy!

Nic tak nie przyciąga wzroku Panów, jak nieprzeciętne, szybkie samochody i atrakcyjne kobiety. Połączyliśmy oba warianty, aranżując nietypową sesję zdjęciową zakwalifikowanych do konkursu modelek. Prezentacja finalistek wyborów Wielkopolskiej Miss odbyła się 29 kwietnia 2016 r. w samym centrum Poznania, na dachu wieżowca galerii MM. Modelki pozowały do zdjęć robionych przez Sławomira Brandta przy wyjątkowym modelu cabrio BMW Z4 o unikatowym, zielonym kolorze. - W ten sposób finalistki włączyły się do promocji I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 - mówi Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu Wielkopolska Miss. Wyjątkowe auto przyciągało uwagę przechodniów, a same uczestniczki były zachwycone, że mogły wziąć udział w sesji motoryzacyjnej przy aucie, które niełatwo spotkać na ulicach stolicy Wielkopolski. - Podczas sesji zdjęciowej uczestniczki konkursu wykazały się wielkim zaangażowaniem, same proponowały sposób pozowania przy samochodzie, by zaprezentować się z jak najlepszej strony – dodaje organizator.

O tym, która z dziewczyn zdobędzie zaszczytny tytuł, zadecydują fani motoryzacji, którzy polubią fanpage Cabrio Poland oraz oddadzą głos na jedną lub kilka wybranych kandydatek: http://bit.ly/1TIUURt. Głosowanie na faworytki będzie trwało do 28 maja, do godziny 24:00. 29 maja, po godz. 17:00 zostanie wyłoniona zwyciężczyni konkursu – Wielkopolska Miss Cabrio Poland 2016. Wyniki ogłosimy na fanpage’u Cabrio Poland, a także na Gali Finałowej Konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek. Oprócz tytułu najpiękniejszych kobiet w regionie, modelki otrzymają nagrody – upominki oraz gadżety ufundowane przez organizatorów IMZC. Ponadto dla laureatek przygotowaliśmy zaproszenie do udziału w obradach jury podczas sierpniowego zlotu w Gnieźnie.

Nie przegapcie możliwości wyboru Miss Cabrio. Finalistki czekają na Wasze głosy. Pozostało niewiele czasu. Wyłońcie najpiękniejszą kobietę Wielkopolski IMZC!


powrót

Partnerzy