logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Zaplanuj pobyt w Wielkopolsce z Cabrio Poland
29-04-2016 | Napisał: cabrio

Zaplanuj pobyt w Wielkopolsce z Cabrio Poland

I Międzynarodowy Zlot Cabrio zbliża się wielkimi krokami - już mniej niż 100 dni dzieli nas od tego niesamowitego wydarzenia, które zgromadzi fanów motoryzacji z całej Europy.
Zależy nam na tym, aby uczestnicy zlotu nie musieli martwić się organizacją, tylko skupili się na dobrej zabawie. Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, które pozwolą Wam wybrać najbardziej odpowiedni dla Was i Waszej ekipy nocleg oraz najszybszy dojazd do Gniezna.
 
W Gnieźnie znajduje się 9 hoteli o różnym standardzie, których zakres cenowy za nocleg dla dwóch osób waha się między 115 zł, a 189 zł. Warto również zainteresować się hotelami w pobliżu Gniezna (Cielimowo, Łubowo, Pobiedziska, Trzemeszno, Września) – piękne okolice oraz bliskość jezior (Jankowo Dolne, Jezioro Wierzbiczańskie, Jezioro Lednica) z pewnością jeszcze bardziej umilą Wam czas podczas IMZC.
 
Zachęcamy także do skorzystania z ofert prywatnych kwater oraz gospodarstw agroturystycznych – duży wybór noclegów w Gnieźnie oraz jego okolicach sprawi, że z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie w przystępnych cenach, szczególnie, że w tego typu miejscach zaczynają się one nawet od 30 zł os./dobę!
 
Do Gniezna prowadzą dwie drogi krajowe: E261 od zachodu oraz północy, a także droga numer 15 od wschodu i południa. Jeśli zmierzacie do Gniezna od strony Berlina, Szczecina lub Zielonej Góry – należy jechać autostradą A2 w kierunku Warszawy, a następnie zjechać we Wrześni na drogę nr 15. Jadąc z Wrocławia oraz z południowej Polski, należy wjechać drogą E261, która prowadzi do samego Gniezna. Jadąc z Warszawy, Krakowa lub Łodzi – najlepiej dojechać do autostrady A2, kierować się na Berlin i we Wrześni zjechać na drogę nr 15. Fani cabrio podróżujący z północnej Polski powinni dojechać do drogi E261, prowadzącej bezpośrednio do Gniezna.
 
Prezentujemy infografikę, dzięki której dowiecie się, ile kilometrów dzieli Was od Cabrio Poland!
 

powrót

Partnerzy