logo

Do V FESTIVALU CABRIO POLAND:

Newsy

Blue Monday? No way!
15-02-2016 | Napisał: admin

Blue Monday? No way!

Według brytyjskiego psychologa – Cliffa Arnalla, Blue Monday to najbardziej depresyjny dzień roku. Termin został wprowadzony przez uczonego w 2004 roku, a na jego poparcie Arnall wyznaczył matematyczny algorytm, który przez wielu naukowców uważany jest za… nonsensowny.
Tegoroczny Blue Monday przypadł na 18. stycznia, jednak – jak twierdzi wielu, ten dzień nie był ani smuty, ani tym bardziej depresyjny. Co więcej, nad wielkopolskim niebem w godzinach popołudniowych, mimo porannego -8˚C, zaświeciło słońce. Warszawiacy wychodząc naprzeciw patowej sytuacji, postanowili rozświetlić miasto własnym słońcem. Instalacja zamontowana została na jednym z biurowców przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Instalacja będzie cieszyła mieszkańców Warszawy jeszcze przez kilka tygodni, w godzinach od 16 do 22.

Jeśli Blue Monday dręczy Was nie tylko w poniedziałek, nie tylko tego jednego dnia w roku, warto znaleźć cel długofalowy, który będzie cieszył aż do najbliższych wakacji. Oferta rozrywek jest szeroka, a wybór warto dopasować do własnych zainteresowań. Na mapie imprez zdecydowanie wartych wpisania na listę pojawił się I Międzynarodowy Zlot Cabrio 2016, kojarzony ze społecznością Cabrio Poland, która w ciągu kilku dni uzyskała poparcie i spotkała się z zainteresowaniem przeszło 250 fanów z całego świata.

Akcja nabiera rozmachu, a do atrakcji związanych z wydarzeniem Organizatorzy dopisali wspólne bicie Rekordu Guinnessa oraz przejazd kolumny zgłoszonych ekip kabrioletów do centrum miasta. Jak podkreśla Arkadiusz Szczepański, Prezes Commercial Communications – Impreza ma na celu łączyć pasje i zamiłowania fanów pięknych samochodów z całego świata. Idea Zlotu Cabrio zrodziła się w trakcie spotkań z prawdziwymi fanami tych pojazdów. Wiatr we włosach, pomruk silnika i promienie słońca odbijające się w przedniej szybie - to tylko niektóre elementy, jakie kochamy w tych samochodach. Wiemy, że takich freaków jak my, jest znacznie więcej. Chcemy pokazać całemu światu, że z kabrioletami mają wiele wspólnego także Polacy, których pogoda przez większą część roku nie rozpieszcza i do jazdy z otwartym dachem nie napawa, a jednak – nie jest to dla nasz przeszkoda!

Pozytywne wibracje będą łączyć zwolenników podczas imprezy, która zaplanowana jest na pierwszy weekend sierpnia 2016 w Gnieźnie, ale już teraz fani Cabrio Poland rozgrzewają atmosferę i silniki swoich aut przed tym wielkim motoryzacyjnym wydarzeniem, które, jak zapowiadają Organizatorzy, na stałe wpisze się w harmonogram imprez, których nie można przegapić. – Blue Monday? No way! Jeszcze w garażach, ale już grzejemy silniki i zarażamy pozytywną energią. Przed nami wiele odsłon imprezy. Szczegóły znajdziecie już niebawem na świeżutkiej i połyskującej jak czerwony lakier Mustanga GT500, stronie www.cabriopoland.com. Dla nas Blue Monday nie istnieje, ani w poniedziałek, ani w inny dzień. Każdego, kto zechce się do nas przyłączyć, przygarniemy z otwartymi ramionami i gwarantujemy pozytywne emocje! – zapewnia Anna Kołek, PR Manager Cabrio Poland.

Emocje rozgrzane do czerwoności? Liczymy, że tych ekipa Cabrio Poland będzie dostarczać nam jeszcze przez długie miesiące, a już w sierpniu Gniezno zostanie światową stolicą najpiękniejszych samochodów i wytrwanych atrakcji dla prawdziwych fanów motoryzacji. 

powrót

Partnerzy